Nanošátek MYJÓMI

Sleva:

44%

Nanošátek MYJÓMI růžová
Nanošátek MYJÓMI růžováNanošátek MYJÓMI růžováNanošátek MYJÓMI růžováNanošátek MYJÓMI růžováNanošátek MYJÓMI růžováNanošátek MYJÓMI růžová

Nanošátek MYJÓMI

499 Kč (Sleva: 44%)
275 Kč
Cena bez DPH: 227 Kč

Vyber barvu

PNK - růžová 
 
 

Vyber velikost

UNI
Kat. číslo : MD369567PNK

Dostupnost

UNI
růžová
SKLADEMAktuální stav

Zobrazit dostupnosti všech variant


Obecný popis

Hustá síť nanovláken zachytí viry, bakterie, částice smogu, prachu i pyly. Samotný filtr je proti běžným nečistotám (prach, pyl, apod.) chráněn z venkovní strany bavlněnou tkaninou (nosná část šátku) a z vnitřní strany síťkou, čím se jeho životnost prodlužuje, protože zachytává opravdu jen ty nejmenší částice. Nastavitelný nosní klip zajistí, že vdechovaný / vydechovaný vzduch proudí přes nanovlákennou funkční část šátku. Chráníte tak nejen sebe, ale i Vaše okolí.

Šátek funguje jako multifunkční respirační ochrana. Možné používat opakovaně (životnost filtru až 50 pracích cyklů pro běžnou ochranu, pro maximální ochranu doporučujeme vyměnit po 5 pracích cyklech) Nanovlákenný filtr je chráněn bavlnou, a nedochází tak k jeho zanášení prachem a dalšími nečistotami z ovzduší, jako je tomu u standardních respirátorů.

Univerzální velikost. Utažení kolem hlavy v zadní části, pomocí gumičky s brzdičem. Velmi pohodlné nošení.

Nosná část šátku:
 - jednolící úplet, 92% bavlna, 8% elastan

Funkční část šátku :
 - netkaná textílie z nanovláken
 - filtr z třívrstvého laminátu (bariéra proti mikroorganismům): Ekotextil FNAO 1583 na bázi PP.  Nanovrstva na bázi PVDF polymeru. Spunbond na bázi PP

Celkový rozměr 25 x 20 cm
Rozměr filtru 12,5 x 14 cm

Zachytí až 95% všech pevných částic včetně virů (FFP2), testováno dle EN 1822, při zachování vynikající propustnosti vzduchu (dle EN ISO 9237); tzn., že přes filtr se příjemně dýchá i při vysoké účinnosti zachycovaných částic.

Údržba:
Doporučujeme pouze ruční praní při 30 – 40°C. (maximálně 50 pracích cyklů); (při vyšších teplotách dochází k porušování struktury nanovlákna a snižování jeho životnosti. maximální teplota 60°C )

Dezinfekce UV zářením (UV lampa – např. tzv. horské sluníčko)

Chemická dezinfekce

! šátek je možné žehlit pouze při překrytí jinou textilií, a pouze na nižší teplotu !

Výrobce:

MYJÓMI
Záruční doba: 24 měsíců

Dotaz na produkt

Chtete-li nám poslat nějaký vzkaz, názor nebo dotaz, vyplňtě prosím následující formulář a stiskněte tlačítko Odeslat. Vyplníte-li platnou e-mailovou adresu, budeme vám moci zaslat odpověď.

Fotogalerie

Hlídací pes